Kiralama Sözleşmesi

Kiralama Koşulları

 Ehliyet ve Yaş

Kiracının kira sözleşmesi sırasında 23 yaş ve 2 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.

 Kiralama Süresi

En az 1 gündür. Uzun süreli araç kiralamaları için özel fiyatlar uygulanır.

 Fiyatlar

Fiyatlara yağlama, bakım, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları dahilinde) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe katma değer vergisi (KDV) dahil değildir. 48 saat öncesinden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, günlüğü 3 Euro’dur.
Ödeme
kiralama anında toplam kira bedeli tahsil edilir. Ayrıca teslimde geri ödenmek üzere 200 Euro depozito bedeli alınır. Aracın iadesinde 3 saati geçen gecikmelerde bir günlük kira bedeli tahsil edilir.

 Sigorta

Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, ferdi kaza ve ihtiyari mali mesuliyet sigortasıda dahil olmak üzere dört geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir, ek bir ücret söz konusu değildir.
(lastik-cam-far) kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarlı (cam, far çatlağı, kaportadaki çizik, v.s.) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur. Günlük 5 Euro (kiralama başına en fazla 30 Euro) ekstra ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz.
Kaza veya çalınma durumu herhangi bir kaza veya aracın çalınması dururmunda aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, üçüncü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıplarıda içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Trafik Cezaları
Trafik yasalarına uyulmadan doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeniyle geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.
Köprü ve otoyol geçişleri müşteriye aittir.

 

ARAÇLAR TÜRKİYE SINIRLARI DIŞINDA KULLANILAMAZ.


Whatsapp Telefon